.

1 Пар Мотор Led Strobe Светлина Флеш Предупредување Кочница Светлина 12V центарот на Вниманието Рибино Око Леќата Светилка Килибар Црвена Сина Декоративни Ламби

1 Пар Мотор Led Strobe Светлина Флеш Предупредување Кочница Светлина 12V центарот на Вниманието Рибино Око

174.72
DEN 138.00 -21 %

Износ
Това е достапна

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Се постигне
Пакет се вклучени :
2 ПАРЧИЊА/Пар x мотор led strobe флеш предупредување светлина
Црвено-Сино Двојна Боја
1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po
2. Додатоци доаѓаат со гаранција.
2 ПАРЧИЊА/Пар 12v Мотор Led Strobe Флеш Предупредување Светлина Мото Мотор Led Рефлектори Strobe Кочница Светла Декоративни Ламби Бела
Карактеристики :
Висока осветленост led, силна топлина дисипација,долг животен век, лесна инсталација,добра применливост
Овој мотор LED трепкачко светло може да се инсталира во ретровизорот, табличка рамка, итн. ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Предупредувачки Сигнал Светлина
Бренд Име:
herorider
мотор led светла strobe:
мотор led strobe флеш предупредување светлина
мотоцикл strobe светла:
мотоцикл strobe кочница светлина
светло режим:
Strobe