.

Нова мода обичните луѓе е пролет и есен долг џемпер машки џемпер грб поврзана јакна јакна плима тенок џемпер топло dustcoat

Нова мода обичните луѓе е пролет и есен долг џемпер машки џемпер грб поврзана јакна јакна плима тенок џемпер

2106.24
DEN 1179.00 -44 %

Износ
Това е достапна


Потсетување : Ние ги користиме Азија Големина, Таа е помала од НАС/Евра големина.
НИ XS=Азија M,
НИ S =Азија L,
НИ M =Азија XL,
НИ L =Азија XXL.
ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење
ГОЛЕМИНА РЕФЕРЕНЦА
Азија Големина
ЕУ/САД Големина
Рамо
Биста
Должина
Sleeve
cm
инч
cm
инч
cm
инч
cm
инч
М
XS
39
15.35
92
36.22
76
29.92
59
23.23
L
S
40
15.75
96
37.80
78
30.71
60
23.62
XL
М
41
16.14 и делови
100
39.37
80
31.50
61
24.02
XXL
L
42
16.54
104
40.94
81
31.89
62
24.41
XXXL
XL
43
16.93
108
42.52
82
32.28
63
24.80
4 XL
XXL
44
17.32
114
44.88
83
32.68
64
25.20
5 XL
XXL
45
17.72
120
47.24
84
33.07
65
25.59
Потсетување : Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.3937 инч, 1 инч=2.54 см

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
Јас Fuyou
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер,Памук
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип На Објект:
Cardigan
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Цврста
Волна:
Тенка Волна
Маскирани:
No
Број На Модел На:
m08
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Никој
Пол:
Мажи
Дебелина:
Конвенционалните
Големина:
4XL 5XL M L XL 2XL 3XL