.

1pcs/многу Партија Корист Шарени Кула шари дизајн Рака торба монета торба purses Монета паричникот копче торба мода торба

1pcs/многу Партија Корист Шарени Кула шари дизајн Рака торба монета торба purses Монета паричникот копче торба

DEN 144.00

Износ
Това е достапна


Производ Големина : 110*90mm
Производ материјал : Крпа
Тежина : 15g/еез
1lot=1pack=1pcs монета торба
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас.
Напомена : Случајно пратката,Ако имате било какви барања,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас наскоро,Ако сакате да заработите мешан цел(како што се објектите се повеќе од 5 многу или вкупна вредност ), Pls ве молиме контактирајте со нас на прво место.ние ќе ви даде разумно попуст или бесплатен превозот од Express (UPS-от,DHL,EMS, итн.)
Ви благодариме за вашето внимание!
Ние поддршка МИКС ЦЕЛ : минимум цел количина за секој објект е 5 компјутери.
чекор 1) Испрати списокот на ставки со количина за нас.
чекор 2) ние ви испратиме линк за микс цел.
чекор 3) ве молам поставете го вашиот микс цел под линк ( ве молиме забелешка јасно за цел detal, на пример, : item & количина, )
чекор 4) ние се прилагоди на вкупната цена.
чекор 5) на Крај,ве молиме да обрнете за moeny да Зачувам.

Повеќе информации

Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Сет
Материјал:
Платно
Употреба:
Патување
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
T161214Y08
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси
Производот:
Нула Чанта
Спецификација:
11x9cm
Капацитет:
11x9cm