.

2017 Геометрија Долги Обетки Невестата Класичен Кристал Кристал Ѓердан Ѓердан Обетки Свадба Накит Сетови Свадба Додатоци

2017 Геометрија Долги Обетки Невестата Класичен Кристал Кристал Ѓердан Ѓердан Обетки Свадба Накит Сетови Свадба

DEN 227.52

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JEAE
Материјал:
Кристал
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
NJ0018
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
боја:
Сребро.
platinum позлата:
Легури,Кристал
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
превозот:
Цел>7USD Бесплатен превозот
Пол:
Жени,Мажи,Унисекс,љубители',Момчиња,Девојки
Стил:
Романтични