.

10pcs Висок Квалитет Новина Шема DIY Decal Кожата Налепница Покритие за Apple MacBook Air Про Ретината 11 13 15 MEAFOpping

10pcs Висок Квалитет Новина Шема DIY Decal Кожата Налепница Покритие за Apple MacBook Air Про Ретината 11 13

DEN 2676.96

Износ
Това е достапна

10pcs Висок Квалитет Новина Шема DIY Decal Кожата Налепница Покритие за Apple Mac Book Air Про Ретината 11" 13" 15" слободен shippping
Карактеристики : Висок квалитет на винил материјал. Водоотпорен и Dustproof. Компатибилен за Macbook 11 13 15 инчен, за Macbook Air/Pro/Ретината 11 13 15. Стилски опсег од decals, достапни за да го прилагодите вашиот лаптоп за Macbook. Лесно Пренослив и не остава остатоци. Лесно да се примени. Отстранете ја налепницата лесно без да остават било остатоци, и не оштети површини . Прецизност-сечење и совршено се вклопуваат.
Answer : ___________________________ Note : Ова е decal налепница која само што ја покрива областа на дизајнот, тоа не е целосна кожата за да се покрие целиот грб.

Повеќе информации

Број На Модел На:
За Macbook
Пакет:
Yes
Водоотпорен:
No
Производи Статус:
Акции
Материјал:
домашно милениче
Бренд Име:
DEHAI
is_customized:
Yes
Пакет:
Само OPP Пакет
Стил:
Уникатен Decal Кожата Налепница За Apple Macbook 11 13 15 инчен