.

Сосема НОВ Модел на Лаптоп со Екран LVDS FLEX Кабел ЗА HP DV2000 DV2500 DV2700 P/N 50.4S519.002 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Сосема НОВ Модел на Лаптоп со Екран LVDS FLEX Кабел ЗА HP DV2000 DV2500 DV2700 P/N 50.4S519.002 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 806.40

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Должина на кабел:
конвенција
Пакет:
Yes
Бренд Име:
QUETTERLEE
Тип:
VGA Кабли
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
DV2000 DV2500 DV2700