.

50pcs/многу екран на допир за контрола ic за iphone 5 допир digitizer контрола ic U12 BCM5976C0KUB6G BCM5976

50pcs/многу екран на допир за контрола ic за iphone 5 допир digitizer контрола ic U12 BCM5976C0KUB6G BCM5976

DEN 8160.00

Износ
Това е достапна


Начин На Плаќање :
Western Union, money gram, T/T
Време на испорака(во работни денови) :
DHL : 3-7 дена
EMS : 5-10 дена
ПРОЗОРЦИ : 3-7 дена
ТНТ : 5-7 дена
Fedex : 3-7 дена
Registerd Воздухопловната : 10-25 дена
Повратни информации :
1. Ние секогаш се остави позитивни повратни информации за нашите купувачи, како е можно поскоро.
2. Ве молиме не остави негативни netural повратни информации пред да контактирате со нас, затоа што тоа не може да го реши секој проблем.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите во времето.
Враќање & Гаранција :
1.Ве молиме да не известите во рок од 7 дена.(според објавување датум)
2.Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и додатоци,особено на етикети.
3.Ние не ќе биде одговорен за задоцнување при испораката вклучувајќи царински поштенски проверка, штрајк и слично.
4.За Замена, се врати превозот надомест ќе бидат платени од страна на Купувачот и Продавачот ќе се плати замена на превозот.
5.За Наплата на средствата, Превозот и Ракувањето со полнење не се враќа.
Поради временската разлика, одговори на купувачот прашања ќе биде одложен за еден ден во одговарајќи

Повеќе информации

Бренд Име:
HONGPU
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Број На Модел На:
i5