.

Метал Tactial Обемот Sunshade Цевка Сенка за Пушка опсег со 40мм или 50мм Цел Леќа Сонцето Сенка Пиштол Airsoft Caza

Метал Tactial Обемот Sunshade Цевка Сенка за Пушка опсег со 40мм или 50мм Цел Леќа Сонцето Сенка Пиштол Airsoft

186.24
DEN 145.00 -22 %

Износ
Това е достапна

Метал Tactial Sunshade Цевка Сенка за Пушка опсег со 40mm / 50mm Цел Леќа
Боја Црна Материјал Алуминиум легура Пакет содржина : 1x Sunshade answer : ___________________________ Note : ние не можат да ветуваат дека оваа точка одговара на вашиот опсег,ако обвинуваат за нас за оваа причина,ве молиме да не купи. 50 MM

Повеќе информации

Број На Модел На:
Обемот Сонцето Сенка Када
Водич Должина:
12/30cm
Водич Тип:
Тркалање
боја:
Црна
Материјал:
Алуминиум легура
Пакет:
1x Sunshade