.

OOTDTY Мулти-функционални high-tech Лифт До Врвот Кафе на Маса Кревање Рамка Механизам Пролет Зглоб Хардвер

OOTDTY Мулти-функционални high-tech Лифт До Врвот Кафе на Маса Кревање Рамка Механизам Пролет Зглоб Хардвер

DEN 1409.28

Износ
Това е достапна


1 Pair Висок Квалитет на Мулти-функционални high-tech Лифт До Врвот Кафе на Маса Кревање Рамка Механизам Пролет Зглоб Хардвер Слободен Брод
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Алуминиум Боја : Црна Опис Модел : B02 се Зголемува до : 24 CM Функција : укинување на врвот горе и напред Употреба : маса,кабинет, биро, Лифт до кафе на маса механизам со пролетта помогне 1, мулти-функционални Кафе на маса, лифт рамка Делови вовед Прв мултифункционален high-tech идеја, се Пробие на традиционалните чај маса фиксна висина ограничување на Висок квалитет на челик занает Кафе на маса, лифт рамка за Seiko прави,трајни, безбедноста е силна, приближно може да имајќи 25 кг 2,Купување функција Кафе на маса, лифт рамка 6 причини (1) користете чај маса, што се Користи во peacetime пијат кафе или други цели. (2) Затегнувачка може да кога на маса,на кафе на маса, исто така, може да имаат вечера. (3) Затегнувачка може да се направи клупи, Во удобна софа за статистика,заштеда на време, да се подобри ефикасноста (4) Затегнувачка е компјутер биро,удобноста на вашиот кауч surf над кафе и да уживаат во неограничен (5) Мулти-функционална, практична вредност зголемување од 300% (6)Човечки процесот на дизајн, таписерии изработка,од обична чаша кафе на маса, потрајни,животната средина и здравјето, загадувањето бесплатни Затегнувачка функционална кафе на маса,да се создаде удобност и практичност на домашниот живот Количина : 1 Pair Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 Pair подигнете кафе на маса механизам

Повеќе информации

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
1A0254
is_customized:
Yes
Инсталација Метод:
собранието
Место на Потекло:
Кина
Стил:
Современиот Кинески
Со Ролки:
No
Со Складирање:
No
Е Повече:
Yes
Големина:
32cm*10cm
Изглед:
Модерна
Укината:
Yes
Обликот:
Вонземјанин
Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Кафе Маса
Општа Употреба:
Дома Мебел
Материјал:
Легура
Завршува Материјал:
Легура
Завршува Техника:
Дрво
Стил:
Moderm
Е Прилагодена:
No
Е Повече:
Yes