.

Zhouxinxing Најлон волна круг рамно пред 6pcs сребро црна опашка сликарска четка поставите дрво пенкало, четка Gouache акрилик масло боја четка

Zhouxinxing Најлон волна круг рамно пред 6pcs сребро црна опашка сликарска четка поставите дрво пенкало, четка

594.24
DEN 535.00 -10 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Бренд Име:
Zhouxinxing
Растворливи Или Не:
боја
Доведе Цврстина:
B
Возраст:
>3 години
Тип:
Paintbrush
Тип:
Масло четка
Број На Модел На:
6 одговараат на
Губење на материјал:
Наежвам
Рачка Материјал:
Дрво
Големина:
28(CM)