.

4pcs за Пневматик Притисок Систем за Следење Сензор Вентил Матични Поправка Комплет TPMS Гуми Вентили за Џип Volve Ford Алуминиумски Цевки Вентил

4pcs за Пневматик Притисок Систем за Следење Сензор Вентил Матични Поправка Комплет TPMS Гуми Вентили за Џип

495.84
DEN 407.00 -18 %

Износ
Това е достапна


4pcs за Пневматик Притисок Систем за Следење Сензор Вентил Матични Поправка Комплет TPMS Гуми Вентили за Џип Volve Ford Алуминиумски Цевки Вентил

Повеќе информации

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Бренд Име:
YAOPEI
Објектот Должина:
5mm
Материјал Тип:
Стандард
Објектот Висина:
3mm
Име На Модел:
TPMS Гуми Вентили
Објектот Ширина:
4mm
Специјални Функции:
Стандард
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.05kg
боја:
како Слика
паркинг:
неутрален пакување(бела кутија) или како вашето барање
Тип:
TPMS вентилот на Гумата
OE.:
За Џип Volve Ford
квалитет:
Висок квалитет
испорака:
1-7days
Warrantly:
1 години
Производот:
TPMS
Капа:
Сива Боја Пластична Капа