.

20 Парчиња/многу Вештачки Овошје Лук Пена Лажни Декоративни Овошје Дома Свадба Партија Градина Оркестарот Мини Симулација Овошје Зеленчук

20 Парчиња/многу Вештачки Овошје Лук Пена Лажни Декоративни Овошје Дома Свадба Партија Градина Оркестарот Мини

DEN 69.60

Износ
Това е достапна

)
*Ние го прифаќаме преку Alipay,Сите големи кредитни картички,Банкарски Трансфер итн. Повеќето од нив се во акцијата,можете да го нарачате она што сте заинтересирани,ако сте мало купувачот,ќе може да се плати за тоа право сега ;ако сте трговија на големо цена,ве молиме контактирајте со нас berfore ќе плати за нив.
* Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации. Брза Испорака
6.Ние ќе ви даде многу competitve трговија на големо цена.
Step5) Откако ќе се потврди сметки на враќање предмети, со цел плаќање ќе бидат вратени на купувачот. Професионален Развој Тимот
4.
Ако еден производ тежи повеќе од 2 кг, ние ќе го користи за комерцијални брза испорака (DHL,Fedex,ТНТ,UPS-от,EMS,итн.
Услови : 100% Нов Материјал : Пена Цвет главата Големина : 3-5cm Боја : Многу мало како на сликата покажува,Варијација на бои може да се случи поради различни прилагодувања на екранот за Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација
Нашите предности :
1. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Фабриката штекер,со Висок Квалитет и Конкурентна Цена
5. * Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Членство Политика
* Нашата продавница ветување дека ќе испраќање на вашиот примерок на налози во 48-72 часа.
* FREE : Ние обезбедуваме бесплатен 15 дена гаранција за оваа точка
Step1) Контакт преку 's трговија порака или e-mail
Step2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Step3) Авторитарните за да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот
Step5) Откако ќе се потврди сметки на враќање предмети, со цел плаќање ќе бидат вратени на купувачот.(Со исклучок на Празници) по потврдата на купувачи за плаќање на налози во Aliexpress.
* Ние обично брод преку Кина Пост Воздух Mail (ова се сите бесплатен превозот), EMS вашиот производ, ако имате посебни барања други курир кој бара од вас да ги сноси сите поштенски, што е потребно за 15-39 дена за да стигнат до вашата локација.
* Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми.
* Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 19 дена од денот на поставување на својата цел.
* Цената што ја платиле за предмети со исклучок на било царина.(Aliexpress платформа обично треба да се земе околу 48 часа за ревизија на вашата исплата)
* 72 Часа по правило е само применува за мали наредби и се меша нарачки ќе потрае подолго олово време да се подготви на производи и затоа не е маска под ова правило.
* За оние купувач кој остави активни повратни информации за нас, ако дојде да го нарачате веднаш, ќе им понуди малку подарок за вас.

Повеќе информации

Материјал:
Слама
Вештачки Тип:
лук
Бренд Име:
Nanairo
Број на Компјутери:
20pcs
Овошје дијаметар:
3-5 СМ
Место на Потекло:
Кина
Вид:
Екранот Цвет
1 многу:
20pcs
Име на производ:
Симулација овошје лук
Цели:
Свадба Дом Божиќ Декоративни
Тип:
Свила Цвет