.

2017 Нова Секси Жени Пумпи Ѕиркаат Пети Високи Потпетици Жените Чевли Едноставна парична Казна Потпетици Жените Синглови Чевли

2017 Нова Секси Жени Пумпи Ѕиркаат Пети Високи Потпетици Жените Чевли Едноставна парична Казна Потпетици Жените

1247.52
DEN 1123.00 -10 %

Износ
Това е достапна


US3=SIZE34=чевли за долго 22cm
US4=SIZE35=чевли за долго 22.5 cm
US5=SIZE36=чевли за долго 23cm
US6=SIZE37=чевли за долго 23.5 cm
US7=SIZE38=чевли за долго 24cm
US8=SIZE39=чевли за долго 24.5 cm
US9=SIZE40=чевли за долго 25cm
US10=SIZE41=чевли за долго беа 25,5 см
US11=SIZE42=чевли за долго 26cm

Повеќе информации

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Бренд Име:
YONGQIN
Outsole Материјал:
Пластични
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
3-5cm
Затворање Тип:
Лизга-На
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Моден Елемент:
Платформа
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Висина:
14cm
Платформа Висина:
5cm