.

На Нова Англија зимски чизми кожени чизми чизми. Мартин ја поставува нога високи чевли мажите чизми

На Нова Англија зимски чизми кожени чизми чизми. Мартин ја поставува нога високи чевли мажите чизми

5027.52
DEN 3570.00 -29 %

Износ
Това е достапна


Моден елемент : Шевови
функција : Носете-отпор
Цилиндар висина : Низок цилиндар
Дебелина : Вообичаена дебелина
Облечен во стилот : ракавот / чевли
модел : Солидна боја
За сезона : Зима, есен
Дали надворешна трговија : никој
Инвентар? : yes
Инвентар тип : Друго
Најбрзо време на испорака : 3 (дена)
Обвивка материјал : Кортекс
Во внатрешноста на влезниот материјал : Свинска кожа
Оглас Година сезона (време на пазарот) : Зимски 2016 година
Најновите време на испорака : 3 дена
боја : Црна, црна, кашмир
Големина : 38,39,40,41,42,43,44
[ Големина прашање Овој број е.. Бројот на нормална кожа чевли јас ви препорачуваме да се обично носат спортски чевли 41 предложените шут на дворот 40 Код. Нога ширина или нога масти препорачува 41 .
[ Вистински сомнение Фабрика директна продажба, набавка на стоки, ултра ниски цени!

Повеќе информации

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Бренд Име:
LMCommercial
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
pigskin
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Моден Елемент:
тотем
Снабдување категорија:
Стоки на залиха
НЕМА.:
RF035-2
Применливи пол:
Машки
Cortical карактеристики:
Горниот Слој Кожа
Обработка на владата:
чистење
Стил:
Англија
Пети Форма:
Круг
Пета Висина:
Ниска пета (1-3CM)
Популарната подигање:
A