.

REAMOR Панк Стил 316l не ' Рѓосувачки Челик Антички Черепот Монистра Европските Големи Квадратни Дупка Монистра За Нараквица Мажите Изработка на Накит

REAMOR Панк Стил 316l не ' Рѓосувачки Челик Антички Черепот Монистра Европските Големи Квадратни Дупка Монистра

459.36
DEN 276.00 -40 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
8g
Број На Модел На:
FKZ007
Бренд Име:
REAMOR
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Објектот Форма:
черепот монистра
Пребарување По Клучни Зборови:
Нерѓосувачки челик Черепот монистра шарм
Цел вкупно надминува 120$:
БЕСПЛАТЕН Превозот од DHL/UPS/ФЕДЕКС
Најбрзиот превозот време:
3-5days преку DHL/UPS/ФЕДЕКС
Монистра дупка големина:
за 0.6*1.2 см/0.24*0.47 во
Специјална Технологија:
Нерѓосувачки челик Кастинг процес/Ласерско сечење/Највисок полски
Корист на Титаниум/316L не ' Рѓосувачки челик:
Никогаш не исчезнат/Медицински материјали/Анти-алергија