.

CNSPEED 4150 4160 Серија Црна, Црвена Сина, Сребрена Палка Алуминиум Гас Кабел Хидрати Заградата YC101100

CNSPEED 4150 4160 Серија Црна, Црвена Сина, Сребрена Палка Алуминиум Гас Кабел Хидрати Заградата YC101100

960.00
DEN 864.00 -10 %

Износ
Това е достапна


4150 4160 Серија Црна, Црвена Сина, Сребрена Палка Алуминиум Гас Кабел Хидрати Заградата Сосема Нов Како Што Се Гледа На Слика Се Вклопува Chevy, Ford & Mopar Кога Користите Holley 4150 Или 4160 Серија Јагленохидратите Answer : ___________________________ Note : Не Ќе Работат На 4500 Dominator Серија Јагленохидратите На Сите Хардверски И Загради Се Вклучени Како На Сликата За Употреба Со Многу Различни Видови На Гас За Кабли (Вклучувајќи Ги И Резервни Кабел) Кои Ги Имаме На Располагање Во Нашата Aliexpress Продавница. За Употреба Со Сите Оригинални И Резервни Апликации Апликација 265 283 305 307 327 350 383 400 396 402 427 454 472 502 260 289 302 351w 347 352 360 390 406 427 428 429 460 351c 351m 400m 318 273 340 360 361 383 400 413 426w 440 455 330 326 Мотори Кога Користите 4150 / 4160 Серија Професионални Installer-от Е Високо Препорачуваме(Без Настава се Вклучени) ** Важни Информации ** Слика Чисто За Илустрација Само.Големина На Слика Може Да Има 3 Мм На Грешка Сите Предмети Се Нови Освен Ако Не Е Поинаку Наведено На Листата. Ние Продаваме Diy (Do It Yourself) Објекти Со Мали Исклучоци. Ние Ја Преземе Никаква Одговорност Во Наставата Како Да Го Инсталирате. Професионалната Инсталација Се Препорачува.

Повеќе информации

Име На Модел:
Пригушување Кабел Хидрати Заградата
Бренд Име:
CNSPEED
Специјални Функции:
Пригушување Кабел Хидрати Заградата
Година:
сите
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Зафатнина:
Пригушување Кабел Хидрати Заградата
Тип На Објект:
Чудак Механизам
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Нема. на Цилиндри:
00
боја:
црвена сина, црна, сребрена
Автомобил Производител:
Универзална