.

ZY DIY Убава Цртан филм Авион и Балон Чувствува Налепница DIY Nonwoven Чувствува Ткаенина

ZY DIY Убава Цртан филм Авион и Балон Чувствува Налепница DIY Nonwoven Чувствува Ткаенина

143.04
DEN 134.00 -6 %

Износ
Това е достапна

ZY DIY Убава Цртан филм Авион и Балон Чувствува Налепница DIY Nonwoven Чувствува Ткаенина Име на Производ : FF-193 W Убава Цртан филм Авион и Балон Чувствува Налепница DIY Nonwoven Чувствува Ткаенина Материјал : 100% полиестер Дизајни и бои : како што покажа Големина : 9.5x15cm по лист Употреба : совршен за крпеница,играчки,scrapbooking, и други заеднички DIY проекти. Пакет Содржина : 1set на избраната боја

Повеќе информации

Техника:
Nonwoven
Ширина:
9cm
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Тип:
чувствував ткаенина