.

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Игла Возачот Хидраулични Црева Игла Вметнување Алатка За SRAM СТРАСТВЕН Велосипед Хидраулични Игла Возачот Вметнување Алатка

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Игла Возачот Хидраулични Црева Игла Вметнување Алатка За SRAM СТРАСТВЕН Велосипед

2463.36
DEN 1306.00 -47 %

Износ
Това е достапна

Ние поддршка на овој избор. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние исто така, обезбеди бесплатно одржување. Со повеќе од 700 мало партнери во светот, имаме за цел да ги инспирира авантура во сите велосипедисти, од неформални да се конкурентни.
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ велосипеди освои награди за дизајн.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ова резултира во потенцијално сиромашните сопирачката.
Големина или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.
Објектот на Име на ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Игла Возачот Хидраулични Црева Игла Вметнување Алатка За SRAM СТРАСТВЕН Велосипед Хидраулични Игла Возачот Вметнување Алатка
Карактеристики : Нема потреба да го користите тешки предмети ударни начин да се инсталира на нафта игла, да се ослободи од цевки нарушување, брчки деформација проблеми. Тие го разбираат нивните предности. Но што е најважно, тие освои срцата на велосипедисти кои сакаат да се направи велосипедизам дел од нивниот живот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Во текот на последните 14 години, ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ расте и надвор од нејзините производствени корени да станат светски водечки бренд на квалитетот на велосипеди и опрема.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние мислиме дека тоа го прави светот подобро место за живеење. (Master Card, VISA, Банката на Кина, QIWI, итн. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0. Ако најдете големината на производи не се вклопуваат.
За ЗАПАДОТ ВЕЛОСИПЕДИЗАМ
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ започна во 2001 година, со една цел : да се Создаде различни велосипедизам искуство за луѓето од целиот свет.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Плаќање
Ние прифаќаме овие плаќање : со Кредитна Картичка, Зачувам(Alipay), Beloto, Money Bookers, Запад Унија, T/T, итн. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние го претстави првиот прифатлива карбонски влакна велосипед, и се трансформира високи перформанси патот велосипеди со нашите Вкупно Compact Патот дизајн.)
Во Yopoon Продавница, цел ќе биде предаден во рамките на 1-4 работни дена откако сте завршиле со исплата, а не вклучуваат викенд и други празници.

Повеќе информации

Употреба:
Патот Велосипеди,Детска' Велосипеди,Планински Велосипеди,BMX
Систем За Сопирање:
Хидраулични Диск Сопирачки (Хидраулична Сопирачка Рампа)
Број На Модел На:
YP0719163
Бренд Име:
Запад Велосипедизам
Материјал:
Смола
Компоненти:
Диск сопирачки
Големина:
free size
реден број:
YP0719163
Карактеристики:
Велосипед Игла Возачот Вметнување Алатка
Место на Потекло:
Yiwu Град на Жеџијанг,Кина(Копно)
превозот време:
во 36 часа од завршувањето на плаќање