.

160*50cm Цртан филм зајакот Памучна Ткаенина Telas Пакет DIY Комбинација за Шиење Бебе Играчка Материјал Quilting Постелнина Tecido

160*50cm Цртан филм зајакот Памучна Ткаенина Telas Пакет DIY Комбинација за Шиење Бебе Играчка Материјал Quilting

475.20
DEN 285.00 -40 %

Износ
Това е достапна


Материјал : twill памук, ( Густи, газирани )
Дизајн : како на сликата прикажани
Големина : 160cm*50cm
(се намали со рака, грешка од ±2 cm)
Пакет Содржина : Како вашиот изберете
Употреба : совршен за крпеница, торба,троседот,земјата декорација,Постелнина , бебе облека и многу други шиење занаети, нормално DIY проекти.
Како да се намали ткаенини : Ако купувате 1 парче 160*50cm, ќе се намали половина метар (160cm * 50cm) Ако купувате 2 парчиња од 160*50cm , ќе се намали еден метар (160cm * 100cm) Доколку купите 3 парчиња од 160*50cm , ќе се намали еден метар и половина (160cm * 150cm).. големината на 20*25cm и 40*50cm, цел повеќе од 2lots,тоа не е постојано.
Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1) се намали од страна, ве молиме овозможи 1-2cm грешка.
2) мало боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања на екранот.
6) Ако сакате да ги откажете нарачате, ве молиме изберете причина "купувачот не сакате да го купите", па вашите пари може да се врати веднаш.

Повеќе информации

Техника:
Ткаени
Ширина:
160cm
Материјал:
100% Памук
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Еко-Пријателски