.

Жени Мажи Злато Сребро Црна Позлатен Метални Алки Мода Отвори Хривнија Ткаенината Прилагодливи Рака Накит Додатоци

Жени Мажи Злато Сребро Црна Позлатен Метални Алки Мода Отвори Хривнија Ткаенината Прилагодливи Рака Накит Додатоци

125.76
DEN 69.00 -45 %

Износ
Това е достапна


Жени Мажи Злато Сребро Црна Позлатен Метални Алки Мода Отвори Хривнија Ткаенината Прилагодливи Рака Накит Додатоци
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : CM Боја :
Како слика Количина : 1 парче

Повеќе информации

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
wj.јао
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Број На Модел На:
604
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
позлата:
сребро позлатен
Дијаметар:
cm
боја:
сребро црното злато
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes