.

Нови 30AWG 0.25 mm Калај Позлатен Бакарна Жица за Завиткување Изолација Тест Кабел 8-Обоени Заврши Ролна Калај Позлатен Бакар Пластика

Нови 30AWG 0.25 mm Калај Позлатен Бакарна Жица за Завиткување Изолација Тест Кабел 8-Обоени Заврши Ролна Калај

696.00
DEN 348.00 -50 %

Износ
Това е достапна


HW0000333
Спецификација :
Сосема нов и висок квалитет
Тип : 30 AWG
Вкупна должина : 280m/11023.6"
Материјал : Калај Позлатен Бакар, Пластика
Надворешниот дијаметар на едно јадро жица : Прибл. 0.55 mm
Дијаметар на бакар основни : Прибл. 0.25 mm
Температура отпор : 80 степени
Карактеристики :
8 бои OK линија 0.55 mm надворешен дијаметар на парична казна жица
Флексибилни и изолација заврши жица, калај-обложено бакар breadboard скокач кабел за тест убодни, jtag или било електронски тест користи
Пластични гајтанот ќе бидат обезбедени заедно за подобро организирање
Широко се користи за лаптоп, матична плоча, LCD дисплеј, breadboard, електронски тест и други PCB лемење летаат линија
Пакет се вклучени :
1 x Обоени Изолација Кабел
Answer : ___________________________ Note :
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Повеќе информации

Број На Модел На:
Завиткување На Жица
Тип:
Изолирани
is_customized:
Yes
Тип На Проводник:
Други
Примена:
Други
Изолација Материјал:
Пластични
Диригент Материјал:
Едб позлатен бакар