.

USB 3.0 Плоча 19 / 20 Pin заглавие 2 порт USB 3.0 Tyep Женски Кабел За Десктоп PCI-e профил w/ Задните PCI Заградата Panel

USB 3.0 Плоча 19 / 20 Pin заглавие 2 порт USB 3.0 Tyep Женски Кабел За Десктоп PCI-e профил w/ Задните PCI

431.52
DEN 388.00 -10 %

Износ
Това е достапна

Опис На Производот
Спецификации :
1. Жица спецификации : 2725 (28 AWG / 1 p + D + AL + M) * 2 + 28 AWG / 1 p + AWG 24 / 2 c + AL + Г + Б (AL - MG) 0.12/6/16 OD = 6.0 mm
2. Боја : Црна
4. Материјал : Висока чистота кислород-free) бакарна + PVC (заштита на животната средина)
5. Должина : 50cm
Карактеристики
1. супер брзина до 5 Gbps 10× побрз од USB 2.0 Верзија
2, Компатибилен со USB 1.0, 1.1, 2.0 и 3.0
3, Поддршка plug and play, поддршка топла приклучок
4. Поддршка за двонасочен пренос на податоци во исто време
5,ПВЦ над калапи за да се обезбеди живот на грешки префрлување на податоци.
6,Двојно оклопна во голема мера може да се намали на електромагнетни и радио пречки и да се обезбеди сигурен пренос на податоци.
7, Додадете екстра USB 3.0 порти до било кој КОМПЈУТЕР со оваа двојна USB 3.0 да плоча Y адаптер кабел со PCI задните заградата.
8,За Asus Gigabyte Msi Onda Инте HP DELL Леново USB3 Плоча

Повеќе информации

Должина на кабел:
50cm
Број На Модел На:
S040
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Тип:
USB Кабли