.

Висококвалитетна Кожа Канцеларија Стол Игри На Компјутер Стол Кревање Продолжување Backrest Подложка За Нозе Лежи Rotatable Вртливата Стол Шеф

Висококвалитетна Кожа Канцеларија Стол Игри На Компјутер Стол Кревање Продолжување Backrest Подложка За Нозе

28308.48
DEN 19816.00 -30 %

Износ
Това е достапна

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Гаранција & Одржување : Ние нудиме 1-месец слободна замена. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не unrantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување(освен за штетата предизвикана од човечки фактори). Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Производ функција анимација демо
Производ конфигурација
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

Повеќе информации

Тип:
Канцелариски Мебел
Специфични Употреба:
Конференција Чаир
Општа Употреба:
Комерцијални Мебел
Стил:
Вртливата Стол,Лифт Стол
Укината:
No
Број На Модел На:
YZG-P30
Големина:
other
Материјал:
кожа
Стил:
едноставна
Дали постојат било какви рака:
Yes
Може да ротирате:
Yes
Дали да лажат:
Yes
Боја:
каки ,Црна