.

25мм Нерѓосувачки Челик Воздух Прекинувач Замена Копчето За Geyser Канти за Отпадоци

25мм Нерѓосувачки Челик Воздух Прекинувач Замена Копчето За Geyser Канти за Отпадоци

268.80
DEN 255.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Карактеристики :
100% квалитет и Сосема нов. Воздухот активира switch копчето. Само притисни на копчето, можете да ја контролираат работата на храна отпад одлагач. Погоден за кујна храна отпад процесор, електричен бојлер, толпата кујна Po, Џакузи, итн. Лесно да се инсталира, безбедно, изолирани, издржливи. На високо-одделение од нерѓосувачки челик сјајна копчето.
Спецификации :
Материјал : SUS 304 од не ' рѓосувачки челик + пластика Дијаметар на притисни копче : 42.5 mm(како на сликата прикажани) Дијаметар на спирала цевка : 25mm(како на сликата прикажани) Должина : околу 95mm Калибар на trachea џек : 3мм Отворот на инсталирање дупка : (25~30)mm Тежина : околу 33g
Пакет Се Вклучени :
1pc Воздух Активира Switch Копчето За Следење на број и Превозот.
Производот, кој е во многу мала вредност,евтини цена, нема да имаат следење на број.
Нарачки цена
Превозот време : 10-55days.
Ако ви треба да бидат испратени од страна на registed mail ,ве молиме контактирајте со нас .
Дека ќе треба extre 1.5$. Ви благодариме за вашето разбирање

Повеќе информации

Тип:
Рака Алатка Делови