.

Античкиот Бронза Тибетската Сребро Шарм Мини Љубов Птици Висок квалитет Шарм Приврзоци 24x20mm 30pcs (T517) 2017 Нов Бесплатен Превозот

Античкиот Бронза Тибетската Сребро Шарм Мини Љубов Птици Висок квалитет Шарм Приврзоци 24x20mm 30pcs (T517)

DEN 201.60

Износ
Това е достапна


Античкиот Сребро Бронза Цинк Легура ѓердан Diy Накит Gorjuss Додатоци Шарм
производ ID : T517
големина : 24x20mm
тежина : 1.8 g по парче
количина : ќе добиете 30 парчиња на оваа објекти во листа цена
боја : Антички Бронза и Антички Сребрен (како слика)
квалитет : со Висок квалитет ,доведе слободни ,никел слободни
употреба : Diy рачно изработени Накит Наоди и Компоненти/ парична Казна Накит set /Свадба Подарок / Ѓердан&Pendant / шарм accessorie
За Компанијата
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Без разлика Компании , поединци или продавници И можете да Useing сите на производот сликата на мојата продавница !
испорака
1.секоја цел е бесплатен превозот
2.цел помалку од 150бесплатен превозот од преку пост воздух mail
3.цел повеќе од 150бесплатен превозот од DHL/федекс/EMS (Ако треба)
Пакување
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
goinhot
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
Мини Љубов Птици
Материјал:
Метал
Обликот:
Мини Љубов Птици
Материјал:
Цинк Легура
моден накит:
Gorjuss Шарм со Јамка
боја:
Бронза Тибетската Сребро Шарм
Користење на:
Pendant Ѓердани
Нови:
Божиќ Подарок
Животната средина:
изработка на накит
Продавачот:
гроздобер декорација
Висок квалитет:
Доведе Слободни Никел слободни
накит наоди:
моден шарм