.

девојка Headband Прекрасна Зајакот Ушите Headband деца Bowknot Еластична Hairband Headwrap Коса Бенд Додатоци

девојка Headband Прекрасна Зајакот Ушите Headband деца Bowknot Еластична Hairband Headwrap Коса Бенд Додатоци

910.08
DEN 819.00 -10 %

Износ
Това е достапна


Бебе Headband Прекрасна Зајакот Ушите Headband Новороденче Девојки Деца Bowknot Еластична Hairband Headwrap Коса Бенд Додатоци
Headband Големина : 20*8cm
Attension pls : овие се рака пораби предмети, така што тие се со различна големина помеѓу секое парче.
боја : 2 бои, покажуваат како слика.
можете да изберете бои ,само остави ме забелешка кога ќе ги нарачате.
Ви благодариме за вашиот покровителство !!! ^_^ ~ ~.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
Headbands-1240
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Име:
зајакот ушите headband
Name1:
Деца Бебе девојки се Чувствува Цвет headbands
боја:
Пинк
color2:
Жолта