.

24 компјутери/многу , Scalloped Балерина Цвеќиња со Злато Polka Точки Бисер Цвет Копче - Ќе Изберете Боја

24 компјутери/многу , Scalloped Балерина Цвеќиња со Злато Polka Точки Бисер Цвет Копче - Ќе Изберете Боја

984.00
DEN 778.00 -21 %

Износ
Това е достапна

Ние го имаме најблиску можно натпревар во фотографии.
Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост или Хонгконг Пост , или ЕМС .
EMS : 6-12 дена пристигна . Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или стандард Воздух-mail. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакувам многу добро да се избегне оштетување . За било какви прашања обратете се!
Превозот и Ракувањето со
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испорачани во 3-5 дена по уплата.
UPS-от, DHL, TNT,FEDEX : 3-5 дена пристигна .
Тоа ќе потрае 7-20 дена.
Купувачот Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. ( може да се избере бои , ако не , ќе испрати микс )
За нарачка над 120 ДОЛАРИ , ние ќе брод преку DHL, или ЕМС бесплатен превозот .
Пакување :
1. Купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот.
Ви благодариме!
Враќање земјите :
Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите. На тежина и големина се само за вашиот референца .
Плаќање :
Прифаќаме само Зачувам тука
Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а)Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние?ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство со нас добра. Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви испитувања.
Наплата е прифатена само ако објектот за замена е надвор од акциите. Предмети треба да се достават во оригинална амбалажа.
Многу ви благодариме за вашето купување!
.
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
100% Нови
Материјал : Chiffon
Бои : 24 различни бои како сликата . Ве молиме не остави никакви негативни повратните информации директно.
Цвет дијаметар : околу 8 cm ( 3.
На Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ви благодариме за вашето разбирање.
Кина Пост или Хонгконг пост : 30 дена или повеќе за време на сезона. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Причина за тоа е дека транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенските Услуги.
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. За Египет, Јужна Америка и Италија, тоа можеби се земе 7-30 дена, дури и подолго, како на локалните Обичаи и Пост е време. оставајќи вашиот позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети ако предмети сте примиле е задоволувачки.

Повеќе информации

Бренд Име:
ETALLEG
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Dot
Број На Модел На:
b002
Тип На Објект:
Headwear
боја:
24 бои
is_customized:
Yes
Шема:
цвет декорација
Посебни услуги :
Цел на повеќе од $120,бесплатен превозот преку EMS