.

Лаптоп AC адаптер за полнач за HP EliteBook 745 725 750 755 850 G3 820 G3 840 G3 Серија AC Адаптер 65W 19.5 V 3.33 НА

Лаптоп AC адаптер за полнач за HP EliteBook 745 725 750 755 850 G3 820 G3 840 G3 Серија AC Адаптер 65W 19.5

875.04
DEN 569.00 -35 %

Износ
Това е достапна


Лаптоп AC адаптер за полнач за HP Elite Book 745 725 750 755 850 G3 820 G3 840 G3 Серија AC Адаптер 65 W 19.5 V 3.33 НА
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
-Сосема Нов.
-Гаранција : 36 Месеци.
-Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба)
-Излез : 19.5 V / 3.33 На
-Конектор Големина : 4.5 мм x 3.0 mm
Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Лаптоп AC адаптер за полнач за HP Elite Book 745 725 750 755 850 G3 820 G3 840 G3 Серија AC Адаптер 65 W 19.5 V 3.33 НА
AC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .
Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел :
https : //www.aliexpress.com/store/product/Wholesale-AC-Power-Cord-cable-For-laptop-adapter-lead-Adapter-US-EU-UK-AU-Plug-All/1957296_32738067666.html
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање. Во Текот Напон Тестирање. Над Температурата На Тестирање. Безбедност На Тестирање.
Неколку корисни совети : Ако го користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност. Не се стави на адаптерот на кожата производи.

Повеќе информации

Бренд Име:
DBJBA
Излезниот Напон:
19.5 V
Компатибилен Бренд:
за hp
Број На Модел На:
Лаптоп AC адаптер за полнач за HP
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
3.33 на
Приклучок Тип:
како Слика
Конектор големина:
4.5*3.0 mm