.

2017 Симпатична мала бел pendant за ѓердан и ѓердан DIY легура привезоци (50 парчиња/многу)ZA1120

2017 Симпатична мала бел pendant за ѓердан и ѓердан DIY легура привезоци (50 парчиња/многу)ZA1120

254.40
DEN 155.00 -39 %

Износ
Това е достапна

Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Антички Сребрен Материјал : алуминиум Пакување Количина : 50 Парчиња Код Бр. ZA1120 Големина Приближно : 14x17mm Дупка со Големина Приближно : 2mm

Повеќе информации

Метална боја:
антички сребрен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
ZA1120
Обликотшема:
Бел
Patern:
легура приврзоци
Материјал:
Легура
кодот:
ZA1120
боја:
антички сребрен