.

ЕШЛИ Мода и Класичната Зелен Камен Сребрена Боја Накит Сетови За Жените Обетки Хривнија Pendant Ѓердан Прстен Бесплатен Подарок Кутија

ЕШЛИ Мода и Класичната Зелен Камен Сребрена Боја Накит Сетови За Жените Обетки Хривнија Pendant Ѓердан Прстен

522.72
DEN 288.00 -45 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Прстен Големина:
9, 8, 6, 10, 7
Повод:
Партија
Бренд Име:
WPAITKYS
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Пол:
Жените
Број На Модел На:
WJS9058
Метали Тип:
сребро позлатен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки/Ѓердан/Pendant/Прстен/Хривнија
Материјал:
Кубен Циркони
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Брод
Главниот Камен Боја:
Зелена
Земја на Производство:
Кина
подарок:
Бесплатен Подарок кутија
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични