.

Freeshipping 5pcs*8 Пакети Дизајн 5cm * 50cm Цвет Дизајн Quilling Хартија занаети за DIY рачно изработени Картички оркестарот на Хартија /Scrapbooking

Freeshipping 5pcs*8 Пакети Дизајн 5cm * 50cm Цвет Дизајн Quilling Хартија занаети за DIY рачно изработени Картички

DEN 652.80

Износ
Това е достапна


Цвет Quilling Хартија 50cm*3-4cm 105g Микс
10pcs/дизајн * 8packs(должината е 50cm,па секое парче хартија можат да направат 2 парчиња цвеќе) Овој сет dosen не вклучуваат мал цвет core хартија. Боите на трудови може да се прилагоди малку.
ПРЕВОЗОТ
1.На производи обично се доставени во рок од 24 часа, од кои некои може да бидат одложени и ќе ви бидат доставени во рок од 72 часа.
2.Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls понуда твоето полно име пред да се плати во вашата платежна адреса . Ви благодариме за вашиот одлична соработка !
3.Ние се спакуваат производи со заштитни материјали,и да испрати во ред.
4.Ако ви треба логистика следење на информации, ве молиме одберете го режимот на транспорт "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail", "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" не покажуваат логистика информации.
5.Ние нудиме најдобра цена,па така цената не вклучува данок.
6.Ако имате било каков проблем во врска со превозот, како и други проблеми,pls контакт со мене,и јас ќе respnd наскоро durinng Пекинг време 8 : 00-22 : 00.

Повеќе информации

боја:
Микс 8 дизајни
Бренд Име:
XL
Материјал:
110g
Број На Модел На:
QP-F
Должина:
50cm
Ширина:
3-4cm
Количина:
8 Пакети
Нето тежина:
105g