.

2017 Нови Пристигнување DIY додаток антички сребрен алуминиум Божиќ Чорапи Како Подарок (50 парчиња/многу) ZA1096

2017 Нови Пристигнување DIY додаток антички сребрен алуминиум Божиќ Чорапи Како Подарок (50 парчиња/многу)

335.04
DEN 204.00 -39 %

Износ
Това е достапна

Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Антички Сребрен Материјал : алуминиум Пакување Количина : 50 Парчиња Код Бр. ZA1096 Големина Приближно : 23x15mm Дупка со Големина Приближно : 2mm

Повеќе информации

Метална боја:
антички сребрен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ZA1096
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Чорапи
Patern:
мали приврзоци
Материјал:
Легура
кодот:
ZA1096
боја:
антички сребрен