.

LED Обратен Кочница Пак Сигнал Опашка Светло Назад до Обратна Светла Назад Паркинг Светлина Кочница Светлина Собранието за Jeep Wrangler Џ.К.

LED Обратен Кочница Пак Сигнал Опашка Светло Назад до Обратна Светла Назад Паркинг Светлина Кочница Светлина

DEN 4704.00

Износ
Това е достапна


! ИЗВЕСТУВАЊЕ !
Кога стоката се оди преку царината, тоа може да предизвика должност која треба да се плати од страна на корисниците.LED Обратен Кочница Пак Сигнал Опашка Светло Назад до Обратна Светла Назад Паркинг Светлина Кочница Светлина Собранието за Jeep Wrangler Џ. Стоките ќе бидат испорачани од Кина од страна на DHL, Fed Ex, UPS-от, ТНТ, EMS, Кина Пост Воздух Парцела, e Packet, CDEK, Aremax, 139 ЕКОНОМСКИ Пакет или други превозот методи за повеќето земји, времето за испорака зависи од дестинацијата и превозот метод, обично е 3~25 дена.
Доказ за корисникот за LED светла :
Ве молиме да ни испрати јасни фотографии на крушка, покажувајќи со моќ и со исклучување соодветно. Со професионалност и чесност ние ќе се потрудиме да ви понудиме најдобро решение. Ако фотографии се не доволно јасно или не се во можност да докаже дека LED светилка е дефектен, тогаш видеото е потребно. За било какви други проблеми, ве молиме контактирајте со сервисот. Испорака до оддалечените области ќе потрае подолго време. Ве молиме да се поврзете на сијалицата до 12 V адаптер и да покаже во видеото што ќе се правилно поврзани LED светилка на власт на глас. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди преглед!
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме оставете порака.
На производи во нашата продавница доаѓаат со 6 месеци гаранција.
•Само plug and play, нема потреба за да ги промените оригиналниот автомобил коло жици.
Пред да замине на негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Ве молиме да ни овозможи со вашата целосна адреса, поштенски код , име и презиме и коректно телефонски број за да се осигура вашата пратката може да биде успешно доставени до вашата адреса. Во оваа ситуација, ве молиме понуда поврзани документи да помине низ формалностите на царинење, така што ќе може да добијат производи во времето.
•LED taillights, убаво apperence
•LED живот : 50000 часа.
Карактеристики : •Напон : DC10-30 V
•Оригиналниот LED опашка светла за Jeep Wrangler, приклучок : ЕУ/САД верзија •Може да се користи за Jeep Wrangler возила. Ако вашиот објект се скршени во текот на користење, во овој период, ве молиме да ни испратите фотографии или видеа на објектот.
•Сместување во боја : Црна
•Леќа материјал : PC •Пакет се вклучени : 2x LED опашка светла. Откако ќе се потврди дека штетата е предизвикана од проблеми со квалитетот, ние ќе го препрати на нови една за вас, или за наплата на вашиот оригиналниот метод на плаќање во зависност од вашата ситуација.
Вештачки штета не е вклучена во политика на враќање.
Вашата поддршка и позитивен фидбек е многу важно за нас.
Ви благодариме за разбирањето!
.

Повеќе информации

боја:
ЕУ приклучок, приклучете НИ се
Wrangler-Година:
2006,2010,2011,2015,2013,2002,2014,2001,2008,2004,1991,1997,2005,2000,2012,1994,1990,2007,1998,1993,1995,2009,2003,1999,1992
Специјални Функции:
со обратна/кочница/претвори сигнал светлина
Објектот Дијаметар:
6inch
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Бренд Име:
ESYAUTO
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
AR-tial 001
Објектот Тежина:
2kg
Материјал Тип:
Издржливи црна ABS домување,Јасно ПММА Леќа
Jeep Модел:
Wrangler
моќност:
12W
Напон:
9-32V
живот:
повеќе од 30000hours
Лумен:
3200Lm
Белата боја:
Обратна
црвена боја:
Работи/Кочница
модел верзија :
НИ/верзија Европа
Тип На Објект:
Задните Светла
Lumens:
3200Lm
Животен век:
50000hours