.

Радост-Един Џојстик Полнење Зафат Моќ Банка Пренослив Апарат Наплаќа Застане за Nintendo Nintend Switch НС се Справи со Притисокот 1800mAh

Радост-Един Џојстик Полнење Зафат Моќ Банка Пренослив Апарат Наплаќа Застане за Nintendo Nintend Switch НС

613.92
DEN 583.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Спецификации :
1. Се користи за да се префрлате рачка,
2. Материјал : ABS материјал
3. боја : црна,
4. Капацитетот на батеријата : 1800 MAH
5.Може да наплаќаат за 2 контролори во исто време
6.Полнењето со Полнач : led ќе флеш црвена боја кога се полни,и ќе се остане црвено кога целосно наполнета.
7.Полнење на Радост-лошите страни : led ќе биде зелена боја кога полнењето на радост-con,ќе се исклучува кога целосно наполнета

Повеќе информации

Nintendo Модел:
Nintendo Префрлате
Број На Модел На:
YXPJ00613BK
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo