.

За Kawasaki ZX10R 2011 2012 2013 2014 2015 црна Мотоцикл Скутер Пред Rider Седиште Кожа Пластична Пена Покрие Перница ZX-10R

За Kawasaki ZX10R 2011 2012 2013 2014 2015 црна Мотоцикл Скутер Пред Rider Седиште Кожа Пластична Пена Покрие

2975.52
DEN 2797.00 -6 %

Износ
Това е достапна

Забелешка : Вашата ќе примите објект боја како на сликата шоу . Ние не може да гарантира Пред Rider Седиште боја одговара на вашиот мотоцикл оригиналната боја или задното седиште боја. Пред Rider Седиште Материјал : Вештачка Кожа + Висока густина пена + Високо квалитетна ABS пластика Количина : 1 парчиња Боја : Исто како на сликата Одговара за Kawasaki ZX10 R план за 2011-2015

Повеќе информации

Тип На Објект:
Места & Клупи
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
ZX10R план за 2011-2015
Бренд Име:
HXMT
Материјал Тип:
Вештачка Кожа + Висока густина Пена + ABS Пластика
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Боја:
Црна