.

LiiJi Уникатен Природен Камен Peri точка,Topazs,Amethysts,Citrines 925 Фунта Сребро Злато Боја Долго Tassel Earring 1 buc

LiiJi Уникатен Природен Камен Peri точка,Topazs,Amethysts,Citrines 925 Фунта Сребро Злато Боја Долго Tassel

2543.52
DEN 2162.00 -15 %

Износ
Това е достапна


За нас Ние сме накит компанија,ние правиме накит од себе.
Ако имате стил сакате , ние може да го прилагодите за вас.
За ДАНОЧНИ Ние ќе ги намали декларираната вредност на објектот цена, која нема да предизвика даночната генерално.Доколку знаеш за твоите земји е прилагодено прашање, ве молиме кажете ни и кои нема да предизвикаат данок. Ние ќе направиме се најдобро за контрола на ризик од добивање на доход,но не сме 100% сигурни дека за да се избегнат какви било даноци.
ШОПИНГ ВОДИЧ Кога ќе ја добиете вашата цел , ние ќе испрати пакет надвор што е можно поскоро. Повеќето од објектите ние обезбеди бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот. Проценето време на испорака 15~60 дена. Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. Ако сакате да имаат било каков проблем во врска со превозот , pls се чувствуваат слободни некој да ви помогне. За било која причина не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте не по порака. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот. Кога ќе го добиете пакет , и ако сте задоволни со предмети и услуги ве Молиме оставете ни 5 ѕвезди на повратни информации со убав слика . ние ќе го цениме тоа!
Повеќето купувачот се многу добри и исто така ни даде висок рејтинг.
Сепак, постојат индивидуални лошите момци кои отворен спорови произволно. Ние не го прифати спорови или лоши коментари за дефекти, боја разлики. Ве молиме погледнете внимателно во детали на слика и опис пред купување, отворен спор или лошо преглед на овие две причини, јас ќе се стави вашето име во црната листа на купувачи и да ги објавуваат, и ќе се во можност да купат некој производ во иднина.
Ако не сте сигурни за детали, може да побара од нашата служба за корисници; ако вие сте многу picky, ве молиме да не купи!
Било каков проблем , pls контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или оставајќи ни негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Можете да контактирате со оставање порака на ebay , е-маил .

Повеќе информации

Бренд Име:
Lii Ji
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден