.

3G Антена Гума 5dBi 850/900/1800/1900/2100 MHZ SMA Машки Конектор + SMA Женски Конектор Да CRC9 Машки Конектор RG316 Кабел

3G Антена Гума 5dBi 850/900/1800/1900/2100 MHZ SMA Машки Конектор + SMA Женски Конектор Да CRC9 Машки Конектор

DEN 283.20

Износ
Това е достапна

НОВА 3 G Антена Гума 5d Bi 850/900/1800/1900/2100 MHZ Големина L 195mm Max D 13mm Со SMA машки Конектор + SMA да CRC9 Pigtail Кабел SMA Женски Bulkhead Конектор да CRC9 Машки приклучок директно Конектор RG316 Кабел 15cm 6"
GSM 3 G WCDMA TDSCDMA omnidirectional антената се здобијат со антена , SMA антенски интерфејс стандард
Фреквенција : 850m 900m 1800m 1900m 2100m мулти-фреквенција антена
Стекнат : 5d Bi
Вкупна должина : 195mm
Дијаметар : 13mm
Конектор Тип : SMA машки приклучок
Стил : укината 90 степени
Апликации : Безжични LAN Уреди Wi-Fi Радија Надворешна Антена Апликации за Безжична ОЕМ Апликации за Безжична Инфраструктура
Ако ве праша за други кабел тип или други должина,ве молиме контактирајте со нас, ние сме среќни да го прилагодите за вас
Ако може да се купи повеќе квантитет,ние ќе ви даде соодветна попуст.
Количина : 1pc антена + 1pc кабел
Референца :
CRC9 приклучок за модем/рутер како што следува
Huawei E152
Huawei E156
Huawei E156 G
Huawei E159
Huawei E160
Huawei E160 E
Huawei E160 G
Huawei E161
Huawei E169
Huawei E169 G
Huawei E176
Huawei E176 G
Huawei E179
Huawei E182 E
Huawei E230
Huawei E352
Huawei E352 B
Huawei E353
Huawei E355
Huawei E367
Huawei E392
Huawei E583c
Huawei E630
Huawei E660
Huawei E1820
Huawei E3131
Huawei E3272
Huawei E3276
Huawei E3372
Huawei E5373
Huawei E8372
Huawei K3806
Huawei E1612
Huawei E1762
Huawei EC321
Huawei UMG1691
Huawei UMG181
ZTE MF612
ZTE MF626

Повеќе информации

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
3G Антена
Фреквенција :
850/900/1800/1900/2100 MHZ
is_customized :
Yes
Отпорност :
50Ohm
Добивка:
5dbi
Антена должина:
195mm
Конектор тип:
sma машки