.

Модерен минималистички стил Нордиските aisle тремот светилка спалната соба ноќни ресторан, бар еден главата линија мали Железо Лустерот

Модерен минималистички стил Нордиските aisle тремот светилка спалната соба ноќни ресторан, бар еден главата

3792.00
DEN 3602.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо,Дрво
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заврши:
Полиран Хром
Абажур Боја:
Бела
Бренд Име:
qiseyuncai
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1