.

Мека Дното Мода Патики Бебе Момчиња Девојчиња Прво Пешаци Бебе Внатрешна Не-slop Деца Чевли

Мека Дното Мода Патики Бебе Момчиња Девојчиња Прво Пешаци Бебе Внатрешна Не-slop Деца Чевли

239.52
DEN 228.00 -5 %

Износ
Това е достапна

Карактеристики : 100% сосема нов со одличен квалитет. Ова чевли е многу убава и модерен. Секој детал да биде направено внимателно и добро за секојдневна употреба. Големина одговара за бебе 0-18 месеци стари (11-13cm). Чевлите се многу симпатична и може да се Задржи вашето бебе feets мека и пријатна. Спецификации : Димензии : US1=11cm/4.3" за 0-6 Месеци. US2=12cm/4.7" 6-12 Месец. US3=13cm/5.1" за 12-18 Месеци. Боја : Како на слики шоу. Пакет Се Вклучени : 1 Пар Бебе Чевли.

Повеќе информации

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Сезоната:
Зима
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Пол:
Бебе Девојка