.

USB3.0 Печатач Кабел USB 3.0 Машки СУМ да USB 3.0 Б Тип Машки BM USB3.0 Кабел 0.3 0.6 M M 1M 1.5 1.8 M M 3M 5M Метри

USB3.0 Печатач Кабел USB 3.0 Машки СУМ да USB 3.0 Б Тип Машки BM USB3.0 Кабел 0.3 0.6 M M 1M 1.5 1.8 M M 3M

143.52
DEN 129.00 -10 %

Износ
Това е достапна


Спецификации :
1. Жица спецификации : 2725 (28 AWG / 1 p + D + AL + M) * 2 + 28 AWG / 1 p + AWG 24 / 2 c + AL + Г + Б (AL - MG) 0.12/6/16 OD = 6.0 mm
2. Боја : сина
4. Материјал : Висока чистота кислород-free) бакарна + PVC (заштита на животната средина)
5. Должина : 0.3 0.6 m m 1.0 m 1.5 м 1.8 м 3.0 м 5.0 m
Карактеристики
1. супер брзина до 5 Gbps 10× побрз од USB 2.0 Верзија
2, Компатибилен со USB 1.0, 1.1, 2.0 и 3.0
3, Поддршка plug and play, поддршка топла приклучок
4. Поддршка за двонасочен пренос на податоци во исто време
5,ПВЦ над калапи за да се обезбеди живот на грешки префрлување на податоци.
6,Двојно оклопна во голема мера може да се намали на електромагнетни и радио пречки и да се обезбеди сигурен пренос на податоци.
7,ви Овозможува да го продолжи растојанието помеѓу вашиот USB уред и вашиот USB хаб или компјутер.
8, погоден за поврзување на компјутерите со принтери, скенери, глувче, тастатура, надворешен тврд диск, дигитална камера, веб камера, HUB,и други USB периферни уреди.

Повеќе информации

Должина на кабел:
50CM, 1m, 1.5 м, 180CM, 3m, 5m, 0.3 m
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
S012
Производи Статус:
Акции
Тип:
USB Кабли