.

5 компјутери Носот Blackhead Вшмукување Смена Нега на Кожата Маска за Третман на Акни Маска за Пилинг исклучување Црна Глава Кал Лицето Маска

5 компјутери Носот Blackhead Вшмукување Смена Нега на Кожата Маска за Третман на Акни Маска за Пилинг исклучување

86.88
DEN 74.00 -15 %

Износ
Това е достапна


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^ Лицето за Нега на Вшмукување Црна Маска на Лицето Маска Нос Blackhead Смена Пилинг Кора Исклучување Црна Глава Акни Третмани Наменети за : Лицето стареење на кожата, фини линии и други дефекти; Мрсна кожа јагода носот MM; носот порите blackheads се повеќе; дневни седат пред компјутер со компјутер зрачење штета. Големина : 9*6 CM Главните состојки : 1 Кореја женшен екстракт, 2 меланин изведен, 3 екстракт од чајно дрво, 4 витамин Д, 5 chamomileextracts, 6 екстракт од алое, 7 ментол, 8 чиста вода, 9 филм формирање агент PVA-217, 10 Yeju витамин. Инструкции : 1.Со чистење производи за чистење на носот и низ кожата, со течност, за да се покрие Т област за проширување на порите; 2.Преземе соодветни износ на апсорпција на црна маска се нанесува на кожата на црно, да биде 10 -15 минути по суви; 3.Од врвот до дното за да се изложуваат на маската, со бистра вода за чистење на носот и околната кожа Пакет, Вклучувајќи : 1 КОМПЈУТЕР Лицето Маска
'

Повеќе информации

Тип На Објект:
Третман & Маска
Функција:
Масло-контрола,Третман на Акни
Состојка:
safe
GZZZ:
YGZWBZ
Употреба:
Т-Зоната
Земја/Регион на Производство:
Кина
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
лицето маска
НЕТО-WT.:
како опис
сертификација:
GZZZ
Формулирањето:
кал
Тип:
Пилинг Маска
Сертификат Број:
xx