.

10Pcs/set Срцето Балони за Свадба, Роденден Украси Свечен Настан Материјали Шарени Срцето Алуминиумска Фолија Балон

10Pcs/set Срцето Балони за Свадба, Роденден Украси Свечен Настан Материјали Шарени Срцето Алуминиумска Фолија

66.24
DEN 62.00 -6 %

Износ
Това е достапна


Земја/Регион на Производство : Кина Повод : Најдобар Избор За Сите Посебни Денови Во Вашиот Живот(свадба, роденден, забава, годишнината или други прилики,Можете да ги користите за да запишува име, број, компанија или тема, како што некои специјални Пораки : ''Среќен Роденден'', ''Ќе се Омажи за Мене'', ''Те сакам''итн) Тип : Фолија Балон Облик : Срце облик, Големина : 10 инчен Забелешка : Оваа топка или водород или хелиум пополнување нема да плови, да не лета. Пакетот Вклучува :
Mylar Фолија Балон x 10

Повеќе информации

боја:
Боја по случаен избор
Повод:
Денот на мајката,Полот Откриваат,Роденден,Големиот Настан,Куќа се Движи,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на планетата Земја,Годишнина,Денот на Таткото,Назад На Училиште,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста
Обликот Стил:
Срцето
Бренд Име:
eTya
Број на Компјутери:
10pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Срце во форма на Фолија Балони
Класификација:
Ballon
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Возраст Опсег:
сите
is_customized:
Yes