.

8m висока colorfull гумени теренот топката/гигант рекламирање балон декорација за настани BG-A1190

8m висока colorfull гумени теренот топката/гигант рекламирање балон декорација за настани BG-A1190

DEN 42240.00

Износ
Това е достапна

Ве молиме бидете сигурни дека бојата што сакате,нашиот систем ќе брод автоматски,генерално,се менува бои не дозволува.Ruturn превозот цена е платена од страна на купувачот. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Нашата цел е да се добие на клиентите задоволство.
Payment Terms
1. Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако e-mail не се одговори,ве молиме да ја препратите,ќе се одговори што е можно поскоро.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, ние ќе ви ги даде задоволително решение пред да ја напушти Неутрален или Негативен Фидбек.Ве молиме внесете детални примачот информации,вклучувајќи име,одредена адреса,поштенски код,тел,така што можете да добиете на вашите стоки побрзо, без одлагање.Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса.Продажба на мало и големо.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во нас во текот на периодот (и во оригиналното пакување, ако е можно).
За НАС
1.Наредбите обработени навремено плаќање по верификација.Ние прифаќаме alipay на Aliexpress.
Повратни информации
1.Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или враќање на пари, ве молиме контактирајте ме кога ќе се вратите назад.Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Освен некои земји и APO или FPO адреси. Вие мора да му кажете ни дефект е и ни даде цел број.
Превозот Совети
1.
погоден за
Партија, свадба, промоции и така натаму.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сериозни купувачот само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.ако не ви припаѓа на овие земји и области, pls контактирајте нè за потврда на превозот цена пред да се направи исплата.Транзит време можеби повеќе за време на празниците. Што може да се плати од страна на T/T
3,Western Union
Delivery Details
1 Во Светот Превозот.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
3. Увозни давачки, даноци, цени и брокерските провизии,кои типично се собираат по испораката или пикап,се на купувачот одговорност и не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Тип на објект
Гумени декорација за карневалот/настани
Име на производ
8m висока colorfull гумени теренот топката/гигант рекламирање балон декорација за настани
Материјал
оксфорд ткаенина
Големина
8 M висок
цената вклучува
компресор,sandbags,јажиња,носејќи вреќа,поправка комплет. ви благодариме за вашиот вид разбирање.
100% вистински фотографии се направени во нашата фабрика,квалитет гарантиран и добредојдовте цел.

Повеќе информации

Возраст Опсег:
> 8 години
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Бренд Име:
BingoQiMO
Број На Модел На:
BG-A1190
Материјал:
ПВЦ церада
Тип:
Гумени декорација
Големина:
8m high
Гаранција:
3 Години
Материјал:
Оксфорд ткаенина