.

Оригиналниот Eleaf iJust S Кит w/ ijust s Батеријата 3000mAh & 4ml ijust s Резервоарот Atomizer & ЕЗ/ЗЕК Серпентина Електронска Цигара Дополнителен Комплет

Оригиналниот Eleaf iJust S Кит w/ ijust s Батеријата 3000mAh & 4ml ijust s Резервоарот Atomizer & ЕЗ/ЗЕК Серпентина

1507.20
DEN 1176.00 -22 %

Износ
Това е достапна


100% Оригинални Eleaf i Just S Комплет 3000mah i Just S, нов i Just серија дополнителен комплет, има голем i Just S батеријата со 24.5 мм дијаметар & 3000m Ah капацитет, како и 4ml i Just S atomizer. Сите делови на i Just S atomizer може да се одделат и reassembled, со многу повеќе погодности за чистење и одржување. E-сок може да се полни со отстранување на врвот на капа само со леснотија. Кога се користи со нов ЗЕК 0.18 ohm Главата, i Just S ќе ви донесе различен vaping искуство со убав вкус. Карактеристики : Топ e-Сок Пополнување Нови ЗЕК 0.18 ohm Главата ( не се вклучени) Двојно Коло Заштита 3000m Ah батеријата & 4ml e-Сок капацитет кој се одвојува Структура за Лесен за Чистење Директни излезниот напон Двојно коло заштита Perimeters Дијаметар : 24.5 mm Висина : 139.0 mm, капацитетот на Батеријата : 3000m Ah E-сок капацитет : 4m L Отпор : 0.15 -3.5 ohm Тема тип : 510 конец во Боја : црна, сребрена
Пакет Содржина на Целосен Комплет 1 x i Just S Батеријата 1 x i Just S Atomizer (со ЕЗ 0.3 ohm Главата) 1 x ЕЗ 0.5 ohm Глава 1 x ЗЕК 0.18 ohm Глава 1 x USB Кабелот 1 x Струење Контрола Прстен
Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава. Цел Совети Не e-Сок e-Течни вклучени. Може да се купи Eleaf ЗЕК главата одделно. i Just S atomizer е исто така компатибилна со европската заедница Главата, ECR Главата, ЕК Глава - Ti и ЕЗ Глава - Ni.

Повеќе информации

Тип:
со батеријата
Број На Модел На:
Eleaf ijust S комплет
екран:
No
Фирмверот Upgradeable:
No
Бренд Име:
Eleaf
Изглед:
Цилиндрична Форма
Материјал:
Метал
USB полнач:
Yes
Компатибилен Модел:
ijust s
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Тип:
Електронските цигари
Капацитетот на батеријата:
3000MAH
Atomizer капацитет:
4ml
Должина:
106.5 mm
Дијаметар:
24.5 MM
воздухот вливот:
воздухот приливот Прилагодливи
Серпентина:
ЗЕК Серпентина
Нето тежина:
190g
Модел:
Испарувач