.

BECOLA Вградени кутија туш контрола switch вентил бања туш скриен туш тапа вентил ѕид монтирани Б-9915

BECOLA Вградени кутија туш контрола switch вентил бања туш скриен туш тапа вентил ѕид монтирани Б-9915

6708.96
DEN 5032.00 -25 %

Износ
Това е достапна


Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Повеќе информации

Бренд Име:
becola
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Број На Модел На:
Б-9915
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Тип:
Фиксна Поддршка Тип