.

врвен квалитет за bmw icom d кабел за bmw obd мотор и мотор 10 pin кабел брза испорака

врвен квалитет за bmw icom d кабел за bmw obd мотор и мотор 10 pin кабел брза испорака

720.00
DEN 677.00 -6 %

Износ
Това е достапна

answer : ___________________________ Note : Ние може да обезбеди Следење на Број за вас ,но не Може да гарантира дека дојде време за стоката .Ви благодариме за вашето разбирање. Изборот на Кина Пост Воздух mail (Хонгконг Пост Воздух Mail),ве Молиме. Боја : црна 3.
Враќање Политики :
1. Се надевам дека ќе може да се разбере. ако сте од Бразил, мора да се обезбеди вашите CPF БРОЈ(ДАНОЧЕН БРОЈ) за нас.ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас, но купувачи е одговорен за враќање shiping цена . Имаме многу искуство на царинската бришење, ве молиме да ни кажете што е најдобра цена за вас за декларираната вредност на пакетот,така што ќе може да avoice да плаќаат висок данок. Ако имате било објект proplem, само ни e-mail брзо, ние ќе се потрудиме да slove тоа во 24 часа, ве молиме да не?т остави лош повратни информации пред да контактирате со нас, тоа не е најдобар начин да се slove proplems. Овој пакет ќе биде пратена од Хонгконг Воздухопловната Пост,EMS,UPS-от DHL или ARAMEX . купувачот ќе ги сноси последиците. Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат.
Превозот Термини :
1. колку што ние знаеме , ФРАНЦИЈА и ТУРЦИЈА имаат строги увоз политика. Овој производ е направен од страна на Кина, Ако не сте задоволни со точка од која било причина, па можете да ја врати стоката за нас, објектот треба да биде иста состојба како што беше доставен до вас.врвен квалитет за bmw icom d кабел за bmw obd мотор и мотор 10 pin кабел брза испорака
За bmw ICOM D моторни кабел Опис : За BMW ICOM Кабел D за мотоцикли, со овој кабел, можете да се тестираат сите B M W мотоцикл. Материјал : кабел 2. Ви благодариме!Ако сакате повеќе предмети ние може да ви даде некои discout,ви благодариме!
Многу Важни Совети :
1. 1 дена за процесирање на нарачката по примиле исплата.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Верзија На Софтвер:
Нови
Јазик:
Англиски
Ажурирање На Софтвер:
No
Хардвер Верзија:
најновите
Бренд Име:
RCOBD
Специјални Функции:
за bmw мотор кабел
Објектот:
за bmw мотор кабел
Гаранција:
1 година
Специјални Функции:
Мотоцикл кабел за BMW ICOM А2
Автомобил Производител:
за BMW