.

5PCS 5KV 0.75 НА 750mA Микробранова Печка Висок Напон Осигурач

5PCS 5KV 0.75 НА 750mA Микробранова Печка Висок Напон Осигурач

71.04
DEN 60.00 -16 %

Износ
Това е достапна


5 PCS 5 KV 0.75 НА 750m A Микробранова Печка Висок Напон Осигурач

Повеќе информации

Број На Модел На:
5KV 0.75 A
is_customized:
Yes
Употреба:
-
Кршење Капацитет:
-
Стандарди За Безбедност:
-