.

Украси, Слон маскота, Ѕид акт улогата ofing, Европските идеи за враќање на античките, Барови висат бојадисана ѕидни облоги

Украси, Слон маскота, Ѕид акт улогата ofing, Европските идеи за враќање на античките, Барови висат бојадисана

4790.40
DEN 4790.00 -0 %

Износ
Това е достапна


Украси, Слон маскота, Ѕид акт улогата ofing, Европските идеи за враќање на античките, Барови висат бојадисана ѕидни облоги
Големина S : 35 x 34 x 13.5 cm
Големина L : 44 x 51 x 16.5 cm
Материјал : заштита на Животната средина смола

Повеќе информации

Големина:
L, S
Тема:
Маскота
Материјал:
Смола
Регионален Функција:
Индија