.

Нова Кинеска Нова Година Народни Игри Костим Момче Фенер Yangko Танц Костим За Перформанси Рен Кинески Национален Танц Облека 89

Нова Кинеска Нова Година Народни Игри Костим Момче Фенер Yangko Танц Костим За Перформанси Рен Кинески Национален

2163.36
DEN 1212.00 -44 %

Износ
Това е достапна


Нова Кинеска Нова Година Народни Игри Костим Момче Фенер Yangko Танц Костим За Перформанси Рен Кинески Национален Танц Облека 89
На облека вклучуваат Топ+ Панталони не вклучуваат headwear и нараквица
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Pls белешка изберете големина, како на висина како што е подолу големина на табела
Големина на Табела(Азија Големина) Обединете (cm)
Големина(cm) / Lebal
Предлагам Висина
Единица
CM
M(110)
100-110
L(120)
110-120
XL(130)
120-130
XXL(140)
130-140
XXXL(150)
140-150
4 XL(160)
150-160
Answer : ___________________________ Note :
Одделение : 1 cm = 0.39 инчи ,На пример : 10cm*0.39=3.9 инчен
Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина
Како различни мерни методи, Pls Прифати Грешка од Околу 1-2cm
Ако вашето бебе е малку масти, pls изберете поголем siz e
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали
Децата во костими мали деца вршење на боречки вештини облека змејот танц облека фенер yangko танц момче.

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Бренд Име:
Daxico
Пол:
Момчиња
Материјал:
Ацетат
Број На Модел На:
DC18173
Тип На Објект:
Yangko Танц Костим
Објектот:
кинески народен танц костим
Применливи прилики:
Обичните фаза облека
Се применуваат за родова:
Неутрален / Мажи /Жени
Применливи Возраст:
Деца
боја:
црвено/жолта
Големина:
100,110,120,130,140,150,160