.

Позадинско осветлување на руската RU Тастатурата За DELL 17R 3721 3737 17R-5721 N3721 N5721 5721 5737 5357 M731R 5735 V119725BS1 црна СО позадинско осветлување

Позадинско осветлување на руската RU Тастатурата За DELL 17R 3721 3737 17R-5721 N3721 N5721 5721 5737 5357

DEN 1142.40

Износ
Това е достапна


Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.
Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.
Компатибилен со :
Црна RU Изгледот
ЗА DELL Inspiron 17 R 3721 3737 17 R-5721 N3721 N5721 5721 5737 5357 M731 R 5735 V119725 BS1
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
4-8 дена
DHL
4-8 дена
FEDEX
4-8 дена
UPS-от
4-8 дена
ТНТ
10-20 дена
EMS
Пост Воздух Mail
15-95 ден ( Тоа може да потрае подолго
за време на празникот сезони)
ХОНГКОНГ ПОСТ КИНА ПОСТ
Гаранција
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.
7 Дена Замена Гаранција
Во рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе ги замени со нови една за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

Повеќе информации

Компатибилен Бренд:
DELL
Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
Руската RU За DELL 17R 3721 3737 17R-5721 N3721 N5721 5721 5737
Бренд Име:
Palgo
Состојба:
Нови
Пакет:
Kraft хартија кутија
верзија:
РУСКАТА RU
Гаранција:
Меѓународни Плус Гаранција
Име:
Руската Тастатурата За DELL 17R 17R-5721 N3721 N5721 5357 M731R